Tel: +420 774 016 916

Řešíme

ENERGIE

za vás

ENERGAMO bude na veletrhu Střechy Praha 2023

Vyrážíme za vámi nejen do terénu, ale i na veřejné akce – tentokrát se chystáme na veletrh Střechy Praha 2023, který se koná od 9. do 11. února v Letňanech.

Veletrh, který se koná pod záštitami Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva životního prostředí a Ministerstva pro místní rozvoj ČR a celé řady odborných partnerů (ČKAIT, AMSP ČR aj.), je největší akcí v oboru střech nejen v České republice, ale dokonce i ve střední Evropě. A protože na střechy nepatří jen tašky, ale i fotovoltaické panely, nemůže ENERGAMO chybět!

V programu letošního ročníku najdete mimo jiné zajímavé přednášky, například na téma Trendy v ozeleňování střech, Chytrá energetická řešení pro každého, Údržba a ochrana dřevěných konstrukcí a další. Nás zaujaly i přednášky na téma využívání dronů – sami je při obhlídkách vašich střech aktivně používáme a jsou nám skvělými pomocníky.

Naši specialisté na vás budou čekat na ENERGAMO stánku

Jak se veletrhu účastní ENERGAMO? ENERGAMO si pro vás připravuje vyšperkovaný stánek, kde vám po celou dobu veletrhu budou k dispozici naši specialisté. Přímo na místě vám představíme naše fotovoltaické systémy a zodpovíme všechny dotazy. A nebude chybět ani soutěž.

Soutěž! Rozdáváme slevy na fotovoltaiky a pobyty na Lipně

O co se bude v soutěži hrát? Rozhodli jsme se, že nebudeme troškařit. První cenou v soutěži je sleva na instalaci fotovoltaické elektrárny ve výši 20 000 Kč při podepsání objednávky do konce března 2023 a poukaz na pobyt v penzionu Dobík v Pasečné u Lipna v hodnotě 6 000 Kč.

Ale neodměňujeme jen první místo. Hodnotné ceny máme připravené i pro soutěžící s pomyslnou stříbrnou a bronzovou medailí. Na druhé místo čeká sleva na instalaci fotovoltaiky ve výši 15 000 Kč při podepsání objednávky do konce března 2023 a poukaz na pobyt v penzionu Dobík v hodnotě 4 000 Kč. Pro třetí místo máme připravenou slevu na instalaci fotovoltaiky ve výši 10 000 Kč. A pokud v soutěži neuspějete, nemusí vás to trápit. Pro všechny máme připravené i další slevy na instalaci fotovoltaické elektrárny a slevy do našeho e-shopu na komponenty pro fotovoltaické systémy ENGSHOP.CZ.

Kde najdete stánek ENERGAMO? Hned u vchodu do hlavní haly PVA EXPO PRAHA

Kde nás najdete? Samotný veletrh se koná v Pražském Veletržním Areálu PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech. Náš stánek najdete hned po pravé straně u vchodu do hlavní haly! Těšíme se na vás!

;