Tel: +420 774 016 916

Řešíme

ENERGIE

za vás

Energamo na veletrhu Střechy Praha

Od 9. do 11. února se v Letňanech řešily střechy! Veletrh Střechy Praha, který se konal pod záštitami Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva životního prostředí a Ministerstva pro místní rozvoj ČR a celé řady odborných partnerů (ČKAIT, AMSP ČR aj.), přilákal obrovské množství návštěvníků. Soubor veletrhů STŘECHY, SOLAR a ŘEMESLO PRAHA 2023 navštívilo 24 284 lidí. V PVA EXPO PRAHA LETŇANY tedy o zábavu nouze nebyla. Chcete vědět, jaký letošní ročník byl a jak se ho účastnilo Energamo? Čtěte dále.

150 firem z 9 zemí a 24 284 návštěvníků – v Letňanech se řešily střechy, izolace a fotovoltaiky

Veletrh Střechy Praha 2023 představil 150 firem z 9 zemí. Jejich společnými tématy byly střešní materiály, konstrukce, fasády, izolace a samozřejmě a solární systémy. I proto Energamo nemohlo chybět.

Děkujeme za návštěvu stánku Energamo

Na stánku Energamo jsme si pro vás připravili celou řadu materiálů, letáků i soutěž. Naši specialisté vítali zájemce o fotovoltaické elektrárny a přímo na místě zodpovídali zvídavé dotazy. Kromě fotovoltaiky na klíč jsme prezentovali i náš e-shop na komponenty pro fotovoltaické elektrárny ENGSHOP.CZ.

Děkujeme všem, kteří zavítali na náš stánek, sdíleli s námi své nápady i vize anebo nás přišli podpořit. Vážíme si vaší přízně!

;