Tel: +420 774 016 916

Řešíme

ENERGIE

za vás

Fotovoltaika na rodinný dům

Proč se vyplatí fotovoltaika na rodinný dům?

Žijeme v době, kdy se stále častěji skloňují obnovitelné zdroje energie. Úspory elektřiny jsou doslova na denním pořadu dne. I proto se do popředí zájmu dostaly fotovoltaické elektrárny. Jaké výhody přinese fotovoltaika na rodinný dům?

Fotovoltaika na rodinný dům: Jaké jsou hlavní benefity?

·       Nezávislost na dodavatelích energie – S fotovoltaikou budete vyrábět svoji vlastní elektřinu. To samozřejmě sníží vaši závislost na dodavatelích energie. Budete chránění před náhlými změnami cen tarifů i před výpadky elektřiny ze sítě.

·       Úspory na energiíchFotovoltaická elektrárna vám umožní vyrábět část nebo všechnu elektřinu, kterou spotřebujete. To se přirozeně odrazí i na vašich fakturách za elektřinu. Našim úkolem je vám navrhnout a realizovat takový systém, který bude nejvíce vyhovovat potřebám vaší domácnosti.

·       Ekologie – Fotovoltaická elektrárna produkuje čistou energii ze slunce. Pokud vám není lhostejná budoucnost naší planety, rozhodně o fotovoltaice uvažujte. Čerpání energie z obnovitelných zdrojů výrazně snižuje emise skleníkových plynů a přispívá k ochraně životního prostředí.

·       Zvýšení hodnoty nemovitosti – Možná aktuálně nepřemýšlíte o prodeji svého domu, ale není od věci o svůj domov pečovat, pravidelně ho upravovat, rekonstruovat a starat se o to, aby jeho hodnota neupadala. Fotovoltaická elektrárna pomůže zvýšit hodnotu vaší nemovitosti.

·       Dotace – Česká republika obnovitelným zdrojům energie přeje a na pořízení fotovoltaiky pro rodinný dům lze aktuálně čerpat dotace. Ta vám pomůže výrazně snížit investici do fotovoltaické elektrárny. Nebojte se ale papírování a běhání po úřadech. To obstarají specialisté Energamo.

O tom, že je fotovoltaika na rodinný dům investicí do budoucna asi není pochyb. Obnovitelným energiím patří budoucnost. Pokud máte svůj vlastní dům a střechu, na kterou lze umístit fotovoltaické panely, vyplatí se o fotovoltaice uvažovat – minimálně i kvůli změnám, které se chystají na trhu s auty se spalovacími motory. Fotovoltaika na klíč vám v budoucnu ušetří starosti i peníze. Pokud chcete vědět víc, kontaktujte nás.

;