Tel: +420 774 016 916

Řešíme

ENERGIE

za vás

Kdo vyhrál soutěž na slevu o fotovoltaiku?

Na veletrhu Střechy Praha, který se konal od 9. do 11. února, jsme rozdávali dárky! Soubor veletrhů STŘECHY, SOLAR a ŘEMESLO PRAHA 2023 nalákal do PVA EXPO PRAHA LETŇANY 24 284 lidí. Byly to tedy opravdu rušné a zajímavým programem nabité tři dny. Na našem stánku na vás čekali naši specialisté i atraktivní soutěž.

Tipovací soutěž byla o našem e-shopu s komponenty pro fotovoltaiku Engshop.cz

Chcete vědět, jaká byla naše soutěž, o co se hrálo a hlavně kdo vyhrál? Jdeme na to!

Naše soutěž byla tipovací. Ptali jsme se „Kolik kusů produktů bude mít Engshop.cz na skladě dne 15. 2. 2023?“ Než prozradíme výsledek, dovolíme si jednu „poznámku pod čarou“. 

Znáte náš Engshop.cz? Jako skupina ENERGAMO zajišťujeme kompletní služby v oblasti energetiky. Už asi víte, že vám naši specialisté pomáhají realizovat fotovoltaiky na klíč od A do Z, od prvních kalkulací po předání hotového díla. Engshop.cz je náš internetový obchod, kde nakoupíte klíčové produkty a komponenty pro vlastní fotovoltaické elektrárny a podobné projekty.

Kdo vyhrál 15 000 Kč na fotovoltaiku?

Správnou odpovědí bylo 9 544 – tolik přesně bylo kusů produktů na skladě našeho e-shopu Engshop.cz 15. února. Nejblíže byli ti, co tipovali 10 000. Samotné nás překvapilo, že se nám sešli hned tři tipující se stejným tipem, a proto jsou výhry tři.

Výherci jsou:

Jan Plecháč

Radomil Vlk

Aleksander Ratkowski

Gratulujeme! Tito šťastlivci od nás dostanou slevu 15 000 Kč na instalaci fotovoltaické elektrárny při podpisu smlouvy do konce března 2023 a navíc ještě slevu 3 500 Kč na ubytování v penzionu Dobík Pasečná u Lipna.  

;