Tel: +420 774 016 916

Řešíme

ENERGIE

za vás

Fotovoltaika na střechu vaší firmy zadarmo? Jak na to?

Máte ve vaší firmě zvýšenou spotřebu elektrické energie od jara do podzimu nebo je vaše spotřeba vysoká po celý rok? Závisí ziskovost vašeho byznysu i na tom, kolik si dodavatel zrovna řekne za MWh? Neskákejte tak, jak dodavatel píská – vlastní firemní fotovoltaika na střechu vašich výrobních a skladovacích hal či jiné střešní plochy vám vylepší image a vyslouží vám pověst odpovědného podniku.

Chuť pustit se do fotovoltaiky by byla, ale nejsou peníze? V ENERGAMO máme speciální návrh pro všechny firmy, které chtějí vlastní fotovoltaiku, ale nemohou si větší investici dovolit. A pozor – rovnou předesíláme, že svoji fotovoltaiku nebudete muset hradit ani v budoucnu. Není to žádná půjčka. Ale pěkně postupně…

Svoji vlastní fotovoltaiku chce čím dál tím víc lidí

Zájem o fotovoltaické elektrárny v našich končinách nepolevuje. Hlavním motivem pro pořízení vlastního zdroje zelené energie je energetická soběstačnost a nezávislost na dodavatelích. Během první poloviny letošního roku připojili distributoři do sítě dokonce 46 000 nových zdrojů, což je o čtvrtinu více než za celý rok 2022. V kurzu nejsou jen fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy, ale i FVE pro bytovky a velké firemní fotovoltaiky.

Fotovoltaika na střechu vaší firmy: snadno, rychle a zadarmo

V samém úvodu jsme vám slibovali návod na to, jak získat fotovoltaiku pro vaši firmu snadno, rychle a zadarmo, tak pojďme na to. V ENERGAMO se specializujeme na navrhování a realizaci velkých fotovoltaických systémů, které firmám nehledě na velikost a obor podnikání pomohou maximalizovat využití střešních ploch. Většina firem má vhodných střech hned několik – střechu na sídle, na skladovacích prostorech, výrobních halách, nad parkovišti… určitě máte svůj vlastní tip.

Investice do fotovoltaiky se vyplatí – kde ale peníze vzít?

V ENERGAMO samozřejmě nabízíme běžný postup obchodní spolupráce, kdy vám FVE na míru kompletně zajistíme – vypočteme dle vašich potřeb, navrhneme, zrealizujeme, vyřídíme dotace a veškeré papírování. Investice do fotovoltaiky je investicí do budoucnosti, která se vždy vyplatí. Ruku na srdce – ne každý má ale aktuálně ve firemním rozpočtu peníze navíc. Jaké je tedy to naše „eso v rukávu“?

Fotovoltaika bude tentokrát „na nás“

V ENERGAMO vám fotovoltaický systém zrealizujeme kompletně na naše náklady. Zní to „až moc dobře na to, aby to byla pravda“? Pravda to je a vás určitě zajímá, jaké jsou podmínky takové spolupráce. Po realizaci FVE od nás bude Vaše firma několik následujících let odebírat vyrobenou elektřinu a kupovat ji za cenu, která nebude vyšší než obvyklá. Po smluveném čase – vše dohodneme při konkrétním jednání a smluvně ošetříme – na vás fotovoltaiku převedeme bez dalších nákladů a bude vaše.

Máte firemní prostory, které by se daly využít pro umístění fotovoltaického systému? Při nezávazné konzultaci probereme všechny možnosti spolupráce i konkrétní podmínky. Zakládáme si na tom, že vycházíme klientům vstříc a vždy se snažíme najít cestu, která bude pro všechny zúčastněné komfortně schůdná. Jedno vám můžeme slíbit – průvan ve firemním rozpočtu vás nečeká. Co vy na to? S poptávkou se obraťte na naše specialisty a dohodněte si konzultaci.

;